Neden DDM ?

2003 yılından bugüne İspanyolca öğretimi

2003 yılında İstanbul/Koşuyolu’nda kurulan Dünya Dilleri Merkezi, eğitim kalitesiyle kısa sürede Türkiye’nin en bilinen İspanyolca dil okulları arasında yerini almıştır.

Şuan da İstanbul’da Kadıköy merkez olmak üzere, Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Ataşehir ve Kurtköy şubelerinde hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır yabancı dil olarak İspanyolca eğitimi veren DDM, hem öğretmen kadrosu hemde modern öğretim yöntemleriyle İspanyolca öğrenmek isteyen kişilere rehberlik etmektedir.

Kuruluş amacımız ülkemizde olan yabancı dil öğrenme talebini karşılamak ve mümkün olan tüm öğretim metotlarını kullanarak öğrencilerimize öğrenmek istedikleri dili hızlı ve kalıcı yöntemlerle aktarmaktır.

Farklı bir dil öğrenme sürecinde motivasyonun en etkili araç olduğuna inanıyoruz. DDM olarak her öğrencimizle birebir ilgilenerek dil öğrenme süreçlerini daha heyecanlı, daha istekli hale getirmek için çalışıyoruz.

Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı, İspanyolca öğretmeye tam yetkisi olan bir dil merkezidir.