İspanyolca Kursu İstanbul

A 1 - A 2 - B 1 - B 2 - C 1 - C 2 her seviyede İspanyolca eğitimi veren en başarılı dil okuluyuz..

Dünya Dilleri Merkezi İspanyolca kursları İstanbul’da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Pendik/Kurtköy ve Ataşehir şubelerinde düzenlenmektedir.

Herbir kur maksimum 12 kişilik sınıflarda 2,5 ay olup toplam 60 saat süremektedir.

Ayrıca ders esnasında kullanılacak olan tüm ders materyalleri Dünya Dilleri Merkezi tarafından öğrencilerine ücretsiz olarak verilmektedir.

Her bir kur sonunda gerçekleştirilen final sınavında başarılı olan öğrenciler, katılmış oldukları seviyenin İspanyolca düzeyini belgeleyen sertifikaya hak kazanırlar.

Sınavı geçemeyen öğrenciler ücretsiz olarak kuru tekrar ederler. (Bu haktan devamsızlığı %10’un üzerinde olan öğrenciler yararlanamaz.)

Eğitimler hafta içi ve hafta sonu programları dahilindedir. İspanyolca Eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İspanyolca orta ve ileri düzey kurslarına başlangıç seviyesini başarı ile tamamlamış öğrenciler katılabilir. Yapılacak olan seviye tespit sınavı sonrası eğitime katılacak öğrencinin durumu belirlendikten sonra programlarımıza uygun sınıflarda eğitimlere başlaması sağlanır.