Marbella Şehri İspanyolca Dil Okulu

İspanya’nın Endülüs Özerk bölgesinde bulunan bir şehirdir. Akdeniz’de sahil şeridir vardır. 114,3 km2’li alana yayılan kentin nüfusu 2006 yılı sayımlarına göre 125.000 civarındadır.

Zengin bir tatil yöresidir. Antonio Banderas, Jack Nicholson, David Copperfield, Cladiua Schiffer, Sean Connery, Monzer el-Kassar, Mark Langford, Dolph Lundgren, Richard Daniel Roman ve Mike Reid gibi önemli kişilikler için değişilmez bir kent olmuştur.

Dünyaca ünlü bir çok film ve dizi setine de evsahipliği yapan kent için ayrıca şarkılar bestelenmiştir. Arap Duvarı, Bonsai Müzesi, Museo del Grabado Español Contemporáneo, Eski şehir merkezi, Playa de la Bajadilla ve Playa de Fontanilla plajları, ünlü marina Puerto Banus, Golden Mile, King Fahad Sarayı ve kentin en eski kilisesi olan Encarnation Kilisesi görülmeye değer noktalarıdır. Kente Malaga ve Algeciras’tan, Avrupa’nın en uzun ulusal otoyulu olan A7’yi kullanarak otobüsler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca en yakın havalimanı da Malaga’da bulunmaktadır. Şehirde en popüler aktivitelerden biri Golf’dür. Golf severler için bir çok farklı alternatif sunmaktadır. Ayrıca prejtijli tenis turnuvası Andalucia Tennis Experience’a da ev sahipliği yapmıştır. Bijou Bar & Bistro, Restaurante Messina, La Paloma, Alfredo’s, The Orange Tree, Zozoi, La taberna del pintxo, Buddha Beach Club & Restaurant ve La Moraga Iberica gibi mekanlarıda akla gelen önemli restoran ve barlarından bazılarıdır.

Marbella şehrindeki İspanyolca kursları dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

  • Enforex

  • Don Quijote

Marbella Şehrinden Manzaralar

Marbella

İspanya’nın Farklı Bölgelerindeki İspanyolca Dil Okulları

VALENCIA