İspanyolca YDS Kursu

Dünya Dilleri Merkezi Merkezi tarafından 2013 yılına kadar verilen KPDS İspanyolca ve ÜDS İspanyolca kursları artık YDS İspanyolca kursu olarak güncellenmiştir.

2018 İlkbahar ve Sonbahar dönemi İspanyolca YDS sınavı için Dünya Dilleri Merkezi tarafından düzenlenen 60 saatlik hızlandırılmış YDS İspanyolca hazırlık kursu 03 Şubat 2018 tarihinde başlayacaktır.

Yabancı dil seviye tespit sınavı kursu eğitim programımız öncelikle sınava yönelik olacaktır. Kursiyerlerimize gerekli grammer ve kelime bilgileri verilerek okuma ve anlama becerileri geliştirilecektir.

Ayrıca daha önceki yıllarda çıkmış olan soruların analizi, ispanyolca ile ilgili sınava yönelik pratik yöntemler, YDS’de yer alan konular ile ilgili alıştırmalar ve deneme sınavları ile adayların sınavdan alacakları puanları maksimuma taşımak amaçlanmıştır.

Erken kayıt fırsatlarından yararlanmak, YDS sınavı hakkında bilgi almak ve eğitim takvimi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz. Eğitimlerimiz konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.